Renginiai

 

ABBI mokymai

ABBI vykdo šiuos mokymus:
Tęstiniai 15 valandų vyno profesionalų mokymai " Somelje mokyklos studijos"
Mokymai vynų specialistams Italijos vynų regione

 
 

ABBI numatomų renginių planas

Baltijos gėrimų pramonės aljansas planuoja šiuos renginius

 
 

ABBI renginių kalendorius

ABBI vykdydamas ilgalaikį kokybiško Europos vyno populiarinimo projektą sausio mėnesį organizavo "Vyno naktys" bei "Europos vyno spalvos" renginius vartotojams.

 
 

Mokymai vyno specialistams

Asociacija Baltijos gėrimų pramonės aljansas vykdydamas Europos Sąjungos vynų su saugoma kilmės vietos arba saugoma geografine nuoroda bei vynų su vyninių vynuogių veislių nuoroda žinomumo didinimo Baltijos šalyse programos priemonių įgyvendinimą kviečia į mokymų kursus.

 
 

Seminaras "Gėrimų pramonės technologinės plėtros ir pažangos galimybės ABBI klasteryje"

Pasaulio, o juo labiau vietinėje ekonomikoje vyksta gilūs ir fundamentalūs pokyčiai, iš esmės keičiantys nusistovėjusias tarptautinės konkurencijos žaidimo taisykles. Azijos šalių spaudimas, besiformuojanti žinių ekonomika, augantys reikalavimai ekologiniams ir technologiniams standartams Europos Sąjungoje pramonei ir verslui kelia kokybiškai kitokius reikalavimus. Būtina sąlyga tampa veiklos efektyvumo dermė su novatoriškumu.

 
 

Mokymai "Gėrimų pramonės darni plėtra"

ABBI klasteris kartu su KTU Aplinkos inžinerijos institutu vykdo „Gėrimų pramonės darnios plėtros“ programą, kuria siekiama skatinti ekologišką gamybą, efektyvų resursų naudojimą, atliekų mažinimą, supažindinti įmones su šiems tikslams įgyvendinti skirto finansavimo galimybėmis bei šaltiniais.

 
 

Mokymai

Temos, adaptuotos gėrimų pramonei: klasterizacija, technologinė plėtra, marketingas

Mokymai
 
 

© Visos teisės saugomos ABBI Beverage cluster