Nariai

 

Legalaus verslo aljansas

Legalaus verslo aljansas

Asociacija, veikianti nuo 2003 metų, vienija apie 100 narių - mažmeninės ir didmeninės prekybos įmones, gėrimų gamintojus.


ABBI – Alliance of Baltic Beverage Industry

ABBI – Alliance of Baltic Beverage Industry

Baltijos gėrimų pramonės aljansas – 2009 metais įkurta gėrimų pramonės asociacija, koordinuojanti ABBI klasterio veiklą ir atstovaujanti šį klasterį bendruose projektuose.


Kauno Technologijos Universitetas

Kauno Technologijos Universitetas

Savo veiklos pradžia Universitetas laiko 1922 m. Kauno technologijos universitetas yra viena dinamiškiausių šalies aukštųjų mokyklų, užimanti pirmaujančias, o dažnai ir lyderio pozicijas daugelyje mokslinių tyrimų ir studijų krypčių. Universitetas yra svarbiausių Europos Sąjungos ir pasaulio akademinių institucijų narys. 2010 metais prie universiteto atidarytas Maisto mokslo ir technologijos kompetencijos centras – bandomosios gamybos laboratorija.


AB „Volfas Engelman“

AB „Volfas Engelman“

XIXa. viduryje verslininkas Rafailas Volfas įsteigė alaus daryklą. Verslą perėmė jo sūnus Iseras Beras Volfas, kurio vardu bravoras ir pavadintas. Alaus darykla įsikuria tuometinėje Vilijampolėje. 1853 m. įmonė tapo viena pirmųjų pramoninių daryklų Rytiniame Baltijos jūros regione.
2011 m. balandžio 12 d. – istorinio teisingumo ir bravoro „Volfas Engelman“ atgimimo diena. Šiandien Lietuvoje tai vienintelė alaus darykla, kurios pavadinime įrašytos jos įkūrėjų pavardės. Nuo 1999 m. bendrovė priklauso Suomijos „Olvi“ įmonių grupei. Antrą gyvavimo šimtmetį skaičiuojantis bravoras šiandien gamina ne tik alų, bet ir girą, sidrą, alkoholinius kokteilius. Čia kuriami rinkoje gerai žinomų prekės ženklų „Volfas Engelman“, „Fortas“, „Smetoniška gira“, „Fizz“ ir kt. gaminiai.
Istorijos tėkmėje užgimusios bendrovės tradicijos jau daugiau nei 150 metų yra susipynusios su visuomeniniu, socialiniu ir kultūriniu Kauno bei visos Lietuvos gyvenimu.


UAB  „Birštono mineraliniai vandenys ir Ko

UAB „Birštono mineraliniai vandenys ir Ko"

Seniausia ir didžiausią patirtį Lietuvoje turinti įmonė, užsiimanti mineralinio vandens gavyba ir jo išpilstymu į butelius. Šios veiklos tradicijas įmonė puoselėja nuo 1924-ųjų metų. Seniausi įmonės gaminai - tai šaltinių „Vytautas" ir „Birutė" vanduo, išpilstytas į butelius. „Vytautas" ir „Birutė" gaminami nuo 1924 metų. Dabartiniu metu gaminami trijų rūšių natūralūs mineraliniai vandenys „Vytautas", „Birutė" ir "Akvilė". Produkcija eksportuojama į Latviją, Estiją, Rusiją, Angliją, Airiją, JAV, Kiprą.


AB „Stumbras

AB „Stumbras"

Didžiausias stipriųjų alkoholinių gėrimų gamintojas Lietuvoje. Tai seniausia šalyje stipriųjų alkoholinių gėrimų gamykla, kurios istorija siekia XIX a. pabaigą – XX a. pradžią. Pradėjusi nuo degtinės gamybos, vėliau įmonė savo asortimentą išplėtė ir dabar gamina degtinę, brendį, viskį, likerius bei trauktines. Bendrovė šiuo metu savo produkciją tiekia į daugiau nei 30 pasaulio valstybių.


UAB „Mineraliniai vandenys

UAB „Mineraliniai vandenys"

Bendrovės pagrindinė veikla: importas, alkoholinių gėrimų rinkodara ir distribucija. 1992 m. Lietuvoje įsteigtos bendrovės dukterinės įmonės nuo 2007 m. veikia Lenkijoje, Latvijoje ir Estijoje. MV yra didmeninės prekybos alkoholiniais gėrimais bei tabako gaminiais lyderė Baltijos šalyse, tiekianti kokybiškus, gerai žinomus ir pasaulyje pripažintus alkoholinius gėrimus, tabako gaminius, vaisvandenius, alų.


UAB

UAB "Dūda ir kompanija"

Įmonė, besiverčianti didminine prekyba išskirtiniais vynais ir alkoholiniais gėrimais, tiekianti juos barams ir restoranams. Dūda ir Kompanija yra pagrindinė Vyno klubo partnerė ir šios vyno populiarinimo idėjos vystytoja.


Vyno guru

Vyno guru

Vyno guru vykdo vyno importavimo į Lietuvą bei mažmeninės ir didmeninės prekybos veiklą.
Vyno guru siūlo vynų, kuriais neprekiaujama niekur kitur Lietuvoje. Šie vynai kruopščiai atrinkti ekspertų.
Vyno guru internetinėje parduotuvėje patogiai ir lengvai išsirinksite norimą prekę pasinaudodami filtrais, rūšiavimu ar paieška. Čia rasite išsamią informaciją apie prekes, ekspertų įvertinimus. Papildomai galite naudotis kitų vartotojų reitingais, topais, patys įvertinti jau išbandytas prekes.
Internetu užsakytas prekes galima atsiimti Vyno guru parduotuvėje arba užsisakyti pristatymo paslaugą bet kuriuo adresu Lietuvos teritorijoje.


AB

AB "Įmonių grupė ALITA"

Tai viena didžiausių gėrimus gaminančių bendrovių Lietuvoje. Gamykloje vynas pradėtas gaminti 1963 metais. ALITOS vardas tapo neatsiejamas nuo tokių gaminių, kaip putojantis vynas ALITA, brendis ir kojakas ar istoriją menantis tautinis pasididžiavimas SAMANĖ. Sugebėjimą prisitaikyti prie įvairių vartotojų poreikių puikiai iliustruoja ir platus ALITOS gaminamų kokteilių MIX asortimentas.
Produkciją bendrovė eksportuoja į Lenkiją, Latviją, Estiją, Didžiąją Britaniją, Vokietiją.


UAB „ Italiana Lt “

UAB „ Italiana Lt “

UAB „ Italiana Lt " - pirmoji privati alkoholinių gėrimų gamykla Lietuvoje, įkurta 1995 metais. Ilgametės tradicijos, naujausios technologijos ir ypatinga proceso priežiūra - tai trys veiklos kryptys, būdingos įmonės pasirinktai gamybos strategijai. Įmonė gamina aukštos kokybės silpnuosius alkoholinius gėrimus - vynus, putojančius vynus, vermutus ir stipriuosius alkoholinius gėrimus – likerius, trauktines, vyną ir brendį. Įmonė savo produkciją eksportuoja į Baltijos šalis, Lenkiją, Baltarusiją, Vokietiją, Daniją, Didžiąją Britaniją, Airiją ir JAV.


UAB „Boslita ir Ko

UAB „Boslita ir Ko"

Pagrindinė bendrovės „Boslita” ir Ko veikla – putojančių vynų ir vyno gėrimų gamyba. Įmonė yra putojančių alkoholinių gėrimų gamybos lyderė Lietuvoje, viena pirmųjų privačių bendrovių šalyje, gavusi valstybės licenziją gaminti alkoholinius gėrimus. „Boslita” ir Ko yra dukterinė Italijos bendrovės „Bosca S.p.A.” įmonė. Italijoje Bosca šeima vyndaryste užsiima nuo 1831 metų, taigi Kaune veikiančioje gamykloje plačiai naudojamasi daugiau nei 150 metų legendinės Italijos vyndarių Bosca šeimos patirtimi.
Savo produkciją bendrovė eksportuoja į Latviją, Estiją, Ukrainą, Rusiją, Lenkiją, Angliją, Airiją ir JAV


AB „ Warta Glass Panevėžys

AB „ Warta Glass Panevėžys"

Nuo 1965 metų veikianti įmonė - tai bespalvės stiklo taros rinkos lyderė Lietuvoje ir Pabaltijo šalyse. Bendrovė gamina butelius, stiklainius, o taip pat aukštos kokybės architektūrinį stiklą bei automobilių stiklus. Didžioji dalis įmonės gaminių eksportuojama į Europos Sąjungos šalis bei Rytų Europą. Gamykla priklauso Lenkijos įmoni grupei Warta Glass sp. z o.o.


UAB „Tromina

UAB „Tromina"

2000 metais įsteigtos bendrovės specializacija – kompleksinės logistikos, 3PL (third-party logistics) paslaugos. Logistika atliekama tokioms plataus vartojimo prekėms kaip alkoholiniai ir gaivieji gėrimai, maisto prekės, higienos prekės, tabakas, buitinė chemija, gyvūnų maistas ir t.t. Bendrovė valdo 35 000 kv. m. ploto sandėlius, per 24 valandas prekes pristato į daugiau nei 6000 prekybos vietų Lietuvoje.


UAB „ Ekstara

UAB „ Ekstara"

Bendrovė valdo vienkartinio ir daugkartinio naudojimo taros supirktuves, taip pat surenka pakuočių atliekas iš restoranų ir barų. Patogiose vietose įkuria pakuočių atliekų supirkimo punktus “EKO taškas”, kur gyventojai gali gauti atlygį už priduotas stiklo,plastiko ir aliuminio pakuotes bei kitas antrines žaliavas. Eko taškas yra papildanti atliekų surinkimo sistema, skirta padėti gamintojams įgyvendinti privalomas pakuotės atliekų tvarkymo užduotis.


Pakuočių tvarkytojų asociacija

Pakuočių tvarkytojų asociacija

Asociacija vienija pakuočių atliekų surinkėjus, rūšiuotojus ir perdirbėjus. Atliekų tvarkymas – viena prioritetinių aplinkos apsaugos sričių, reglamentuojamų tarptautiniu mastu. Asociacija užsiima visuomenės švietimu, organizuoja konferencijas aktualiausiais atliekų tvarkymo klausimais, bendriems tikslams siekia suvienyti Aplinkos ministerijos, visuomenės, atliekų tvarkytojų ir kitų suinteresuotų šalių iniciatyvas visiems aktualioms atliekų tvarkymo problemoms spręsti.


© Visos teisės saugomos ABBI Beverage cluster