Naujienos

 

ABBI seminaras skirtas verslo ir mokslo bendradarbiavimo galimybių atskleidimui

2011 Vasario 25d.

Babtų sodininkystės ir daržininkystės istitute įvyko ABBI klasterio seminaras skirtas klasterio nariams. Buvo aplankyta Biochemijos ir technologijų laboratorija.


Babtų sodininkystės ir daržininkystės instituto atstovai pristatė kartu su kitomis įmonėmis vykdomus projektus konditerijos, sulčių gamybos ir kitose srityse, papasakojo apie augalininkystės specifiką, mokslo galimybes.Seminare taip pat toliau buvo nagrinėjamos gėrimų tyrimų centro įkūrimo opcijos. Instituto atstovai papasakojo apie tokio centro įkūrimo instituto teritorijoje galimybę, naujo pastato pristatė projektą.Renginio metu buvo pristatytas klasterio pirkimų vadovas, tarybos narys Tomas Kynas.
Be klasterio narių, seminare taip pat dalyvavo AB „Ragutis“, UAB „Eligita“ atstovai bei ūkininkas Algirdas GrigalevičiusBabtų sodininkystės ir daržininkystės instituto atstovai pristatė kartu su kitomis įmonėmis vykdomus projektus konditerijos, sulčių gamybos ir kitose srityse, papasakojo apie augalininkystės specifiką, mokslo galimybes.Seminare taip pat toliau buvo nagrinėjamos gėrimų tyrimų centro įkūrimo opcijos. Instituto atstovai papasakojo apie tokio centro įkūrimo instituto teritorijoje galimybę, naujo pastato pristatė projektą.Renginio metu buvo pristatytas klasterio pirkimų vadovas, tarybos narys Tomas Kynas.
Be klasterio narių, seminare taip pat dalyvavo AB „Ragutis“, UAB „Eligita“ atstovai bei ūkininkas Algirdas Grigalevičius.© Visos teisės saugomos ABBI Beverage cluster